Emoji mutfağ,ı özelliğine erişmek için tek yapmanız gereken, arama çubuğuna "emoji kitchen" yazmak! Bu basit adım, size emojileri birleştirme ve benzersiz emoji kombinasyonları oluşturma imkanı sunacak. İletişimi daha eğlenceli ve renkli hale getirmek için hemen deneyin!

Emoji Kitchen

Mashup kavramı müzik dünyasında sıkça karşımıza çıkar, ancak emoji dünyasında da benzer bir kavram gelişiyor: Emoji Kitchen! Gboard kullanıcıları zaten bu özelliği biliyor olabilirler, ancak şimdi Google Arama'da da bulunuyor.

Emoji Kitchen'e ulaşmak için tek yapmanız gereken Google Arama'da "emoji kitchen" yazmak. Ardından karşınıza çıkan araç ile dilediğiniz gibi yeni emoji kombinasyonları oluşturabilirsiniz.

Mesela, ağlayan yüz ifadesi ve kedi emojisi bir araya geldiğinde karşınıza ağlayan bir kedi çıkıyor! Ya da kalpler ve robot bir araya geldiğinde, size aşık iki robot emojisiyle selam veriyorlar!

Emoji Kitchen ile yaratılan yeni emojiler, daha önce hiç görmediğiniz türden şeyler olabilir. Haydi, emoji dünyasına yeni bir soluk getirin ve kendi benzersiz ifadelerinizi oluşturun!

Emoji Kitchen

Emoji oluşturucu artık mobil tarayıcılarda ve Google uygulamasında da çalışıyor, bu da iPhone kullanıcılarının nihayet bu özelliğe erişebilecekleri ve yaratıcı emojilerini iMessage'a yapıştırabilecekleri anlamına geliyor. Google, Emoji Kitchen önceden yalnızca Android kullanıcılarına Gboard üzerinden sunmuştu.

Emoji Kitchen Web sürümü, Gboard ile karşılaştırıldığında belki daha az kombinasyona sahip olabilir, ancak sonunda bu kombinasyonların daha geniş bir cihaz yelpazesinde kullanılacak olması oldukça sevindirici. Artık herkes, kendi benzersiz emojilerini oluşturarak iletişimlerine daha fazla renk katabilecek.