Kurumsal web sitemizin yenilenme projesinin hikayesini anlatmak, bizi neyin harekete geçirdiğini, açılış sayfasının tasarım ve teknoloji yönü hakkında biraz sohbet edelim. 

Ve işte hikaye.

Projenin arka planı nedir?

Pandemi dünya çapında birçok işletmeyi etkiledi ve onları krizin üstesinden gelmek için iş stratejilerini gözden geçirmeye zorladı. Bu hiç kimse için kolay değil, ancak hala geleneksel yöntemlere güvenen şirketler için daha da zor: çevrimdışı satış yapmak, yazılı basında reklam vermek, izinsiz girişlere güvenmek - liste uzayıp gidiyor. Birçok yerel işletmenin kapılarını son kez kapattığını gördük ve sayıları artmaya devam ediyor.

Pandemi sonrası dönemde işletmelerin başarılı olabilmesinin tek yolu dijital dönüşümdür. Artık "olsa iyi olur" bir strateji değil, bir şirketin hayatta kalmasının anahtarıdır. Ancak kulağa geldiği kadar kolay değil: çoğu için dijital dönüşüm, iş modellerini tamamen değiştirmek anlamına geliyor. Bazıları için şirket kültürlerinde köklü değişikliklerle yüzleşmek zorunda kalacaklar ve deneylere ve başarısızlıklara açık olacaklar.

İşte burada biz devreye giriyoruz. İşletmelerin pandemi sonrası dönemi atlatmalarına ve dijitale dönüşmelerine yardımcı olmak istiyoruz. 10 yılı aşkın süredir dijital ortamdayız; işletmelerin dijital bir dönüşüm geçirmesine yardımcı olacak ekibe ve uzmanlığa sahibiz.

Projenin ana tasarımı nedir?

Amaç kurumsallığı, kararklılığı aktatırken bir yandan da kullanıcının gezinirken renkler, statik efektler ve RGB renk değiştirme efekti ile aynı zamanda, görüntüleri daha eğlenceli hale getirmek ve şirketlerin dijital dönüşüm geçirirken doğada nasıl daha "akışkan" olmaları gerektiğini temsil etmek için görseller üzerinde akışkan kaydırma efekti kullandık. 

Sitedeki favori detaylarımız neler?

Sayfayı kaydırdığınızda, biz kaydırdıkça dönen arka planda siyah bir dikdörtgen göreceksiniz. Bu, web sayfasından bir işletmeyi veya bireyin serbest düşüşünü temsil eder. Ve en dibe ulaştığında, mükemmel bir şekilde harekete geçirici mesaja ulaşıyor: Hadi anlatalım Temel olarak, düşenlere empatimizi göstermek istedik ve dibe vurduklarında yardım etmek için buradayız.

Sitenin geliştirilmesinde hangi teknolojileri kullandık?

Ön uçta bu, animasyonlar için üç.js, WebGL ve GSAP ile birleştirilmiş bir React ve Node.js web uygulamasıdır. Arka uçta kendi CMS ürünümüz OS'u kullandık. Şimdiye kadar deneyimlediğimiz en kolay, en güçlü ve en basit CMS'dir. Aynı JavaScript dillerini, canlı web düzenleyicisini, modüler, başsız, AWS entegrasyonunu ve temel olarak sunduğu en son web teknolojisinin tümünü kullanır.